تيم بسكتبال بانوان شهرداري در مسابقات سوپرليگ شركت مي‌كند

زمان درج: ۱۳۸۸/۶/۱۰ ۴:۳۰:۰ | اضافه به علاقه مندی ها | چاپ

نايب رئيس هيئت بسكتبال بانوان هرمزگان گفت: تيم بسكتبال شهرداري بندرعباس براي سومين بار در سوپر ليگ بسکتبال كشور شركت مي‌كند.

رضوان باقري امروز در گفتگو با خبرنگار فارس در بندرعباس با بيان اينكه بانوان هرمزگاني ظرفيت‌ها و استعدادهاي بالايي در ورزش بسكتبال دارند، بيان كرد: امكانات و ارتقاي سطح علم روز اين رشته ورزشي از مهم‌ترين مسائلي است كه مسئولان ذي‌ربط در هرمزگان بايد در راستاي قهرمان‌پروري در اين رشته به آن توجه داشته باشند، در اين راستا قرار است در سال‌جاري كلاس درجه دو داوري و مربيگري در استان برگزار شود.
نايب رئيس هئيت بسكتبال بانوان هرمزگان در مورد عناوين كسب شده، تيم استاني و تيم باشگاه شهرداري افزود: تيم بانوان پيشكسوت بسكتبال استان در فروردين‌ماه سال‌جاري توانست به مقام قهرماني كشور دست يابد و تيم شهرداري نيز در سال 87 در سوپر ليگ به مقام هفتم دست يافته است.
باقري در ادامه گفت: همچنين تيم اميد استان توانست به مقام دوم گروهي مسابقات كشوري كه در شيراز و اواخر مردادماه سال‌‌جاري برگزار شد، دست يابد.
وي در مورد عملكرد هيئت بسكتبال هرمزگان نيز اظهار داشت: در استان برگزاري كلاس مربيگري درجه سه در 21و 22 فروردين سال‌جاري محقق شده است.
باقري يادآور شد: برگزاري مسابقات ليگ استاني با ميزباني ميناب كه تيم‌هاي پالايشگاه، بسيج، هفت تير، بندرلنگه، ميناب، قشم و بندر خمير در آن شركت داشتند از ديگر فعاليت‌هاي هيئت بسكتبال در بخش بانوان در سال‌جاري است.
وي در ادامه با اشاره به مسائل فني تيم شهرداري براي حضور در سوپر ليگ كشور افزود: هدايت اين تيم در ليگ جاري بسكتبال را يكي از مربيان مطرح بين‌المللي كه از بهترين داوران آسيا نيز به شمار مي‌رود، عهده‌دار شده است.
نائب رئيس هيئت بسكتبال بانوان هرمزگان بيان كرد: از بانوان ورزشكار بسكتباليست استان يك نفر عضو تيم ملي است.
وي در مورد برنامه‌هاي آينده هيئت بسكتبال بانوان عنوان كرد: يكي ديگر از برنامه‌هاي هيئت شركت دادن تيم‌ها در مسابقات جام رمضان است.
باقري در مورد موانع و مشكلات هيئت بسكتبال بانوان گفت: به علت عدم بودجه كافي بعضي از مسابقات داخلي برگزار نمي‌شود و يكي ديگر از مشكلات اين هيئت عدم همكاري داوران به علت مسائل مالي است.
نائب رئيس هيئت بسكتبال بانوان هرمزگان با بيان اينكه استان نياز مبرم به خانه بسكتبال دارد، ادامه داد: در اكثر شهرها چنين امكاناتي وجود دارد و اميد است مسئولان دلسوزي استاني و تربيت بدني نيز اين امكانات را به هيئت بانوان ارائه بدهند.
وي در پايان ضمن قدرداني از مديران ورزشي هرمزگان بيان كرد: تنها با حمايت مسئولان و سازمان‌هاي ورزش‌دوست است كه مي‌توان در رشد، پرورش، پيشرفت و بالندگي اين قشر از جامعه گام برداشت.

Share
Comment's

فارسی را پاس بداریم

 

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت
 

 تمامی حقوق متعلق است به Slam.ir

برنامه نویسی وب || پشتیبانی || پرتال || توسعه نرم افزار خاتم