نتایج: ٨٨ مورد یافت گردید.
اسلم دانک های پیش از مسابقه لس آنجلس کلیپرز - ۱۳۹۱/۱۰/۱۷
کلیپی زیبا از اسلم دانک های پیش از مسابقه لس آنجلس کلیپرز Los Angeles Clippers در مقابل بروکلین نتس Brooklyn Nets که در تاریخ 23 نوامبر 2012 انجام شد و با نتیجه 86 بر 76 به سود نتس ختم شد.
بررسی آناتومی راجان راندو در برنامه تلویزیونی علوم ورزشی - ۱۳۹۱/۱۰/۱۷
در این ویدئو می توانید بررسی آناتومی راجان راندو گارد بوستون سلتیک Boston Celtics را به وسیله جان برینکاس John Brenkus مجری برنامه تلویزیونی "علوم ورزشی Sport Science" تماشا کنید.
ده حرکت برتر بلیک گرییفن در فصل 2012 ان بی ای - ۱۳۹۱/۱۰/۱۷
ده حرکت برتر بلیک گرییفن Blake Griffin ستاره تیم بسکتبال لس آنجلس کلیپرز Los Angeles Clippers در فصل 2012-2011 ان بی ای می توانید در این کلیپ تماشا کنید.
بلاک شات درون ویلیامز توسط بلیک گریفین - ۱۳۹۱/۱۰/۱۷
صحنه ی زیبای بلاک شات درون ویلیمز Deron Williams ستاره بروکلین نتس Brooklyn Nets به وسیله بلیک گریفین Blake Griffin فوروارد تیم لس آنجلس کلیپرز Los Angeles Clippers را می توانید از این قسمت دانلود کنید.
پنج حرکت برتر جیمز هاردن در فصل 2012 - ۱۳۹۱/۱۰/۱۷
پنج حرکت برتر جیمز هاردن James Harden در فصل 2012 و در تیم اکلاهوما سیتی تاندر Oklahoma City Thunder را می توانید از این قسمت دانلود کنید.
برترین دریبل های کراس اور فصل 2012 بسکتبال ان بی ای - ۱۳۹۱/۱۰/۱۷
ده دریبل کراس اور Crossover برتر انجام شده در فصل 2012 رقابت های ان بی ای NBA را می توانید در این کلیپ بسکتبال تماشا کنید.
ده شوت از راه دور برتر فصل 2012 ان بی ای - ۱۳۹۱/۱۰/۱۷
در این کلیپ بسکتبال ده شوت از راه دور برتر فصل 2012 ان بی ای به نمایش گذاشته می شود که شوت دواین وید Dwyane Wade گارد میامی هیت Miami Heat در مقابل اکلاهوما سیتی تاندر به عنوان برترین شوت انتخاب شده است
دریک رز در مقابل آتلانتا هاوکس - ۱۳۹۱/۱۰/۱۷
ویدئو کلیپی زیبا از بازی دریک رز Derrick Rose گارد راس تیم شیکاگو بولز Chicago Bulls در مقابل آتلانتا هاوکس Atlanta Hawks که دیدن آن خالی از لطف نیست.
صحنه هایی زیبا از بلیک گریفین در فصل 2012 ان بی ای - ۱۳۹۱/۱۰/۱۷
کلیپی از حرکات زیبا بلیک گریفین Blake Griffin ستاره لس آنجلس کلیپرز Los Angeles Clippers در فصل 2012 ان بی ای.
صحنه هایی زیبا از دواین وید در فصل 2012 - ۱۳۹۱/۱۰/۱۷
کلیپی زیبا از دواین وید Dwyane Wade ستاره تیم میامی هیت Miami Heat در فصل 2012 رقابت های ان بی ای که توانست برای دومین بار به قهرمانی در رقابت های ان بی ای برسد.
نمایش:
١٠
١
...
به صفحه

 

 تمامی حقوق متعلق است به Slam.ir

برنامه نویسی وب || پشتیبانی || پرتال || توسعه نرم افزار خاتم