نتایج: ٨ مورد یافت گردید.
صفحه اصلی > مقالات > روانشناسی
چهار روش براي بهبود بازي ذهني - ۱۳۹۱/۷/۲۹
در این مقاله به روش های بدست آوردن آرامش ذهنی در ورزش بسکتبال پرداخته شده است
[نویسنده: Jeff Haefner جف هافنر]
سه راز ارتباطات بین مربی و بازیکن بسکتبال - ۱۳۹۱/۷/۲۹
این مقاله بسکتبال راجع به ارتباط مربی و بازیکن، مخصوصا در مورد نحوه ی استفاده از دستورالعمل های کلامی و زبان بدن برای ایجاد اعتماد به نفس در بچه ها و بهبود مهارت های آن ها صحبت می کند.
[نویسنده: بن بیکر Ben Baker]
94 راه برای تشویق ورزشکاران - ۱۳۹۱/۷/۲۹
94 راه برای تشویق ورزشکاران که باعث روحیه گرفتن و بیشتر شدن انگیزه انها میشود که شامل کلمات و جملاتی مثل: - شما الان در مسیر درستی قرار دارید! شما آن را انجام دادید. فوق العاده! خوبه. شما امروز واقعا سخت کوشی کردید.شما در آن بسیار خوب هستید.آن در آینده ساده تر می شودو...که درمتن مقاله مشاهده میکنید
[نویسنده: آکادمی مربیان امریکا ACA]
پنج گام برای برخورد با والدینی عصبانی - ۱۳۹۱/۷/۲۹
بدون اغراق مهمترین دیدار شما به عنوان مربی دیدار شما با والدین قبل از فصل می باشد. این موقعیتی است تا فلسفه مربیگری خود را تنظیم و آغاز کنید ( که شامل برنامه های شما برای تیم به طور کلی و رویکرد شما برای توسعه ی بازیکنان می باشد). این کار به شما این شانس را می دهد تا قوانین تیمی خود را در فضایی غیر تهاجمی توضیح دهید (پیش از هر نظم و انضباط لازم)، و افراد داوطلب را برای کارهای اجرایی به خدمت گیرند
[نویسنده: آکادمی مربیان امریکا ACA]
روانشناسی ورزشی - ۱۳۹۱/۷/۲۹
مطالعه علمي رفتار كه اصول روانشناسي يادگيري عملكرد و رفتار انساني را در ورزش و زمينه هاي مربوط به ورزش به كار مي برد روانشناسی ورزشی تعریف می شود. این مقاله مبانی روانشناسی ورزشی را تحلیل می کند.
[نویسنده: محمدرضا فضلی]
شناسایی ورزشکاران - ۱۳۹۱/۷/۲۹
در این مقاله سعی شده است به صورت اجمالی ویژگی های ورزشکاران موفق ، ویژگی های شخصیتی و گرایش های روانی، نیمرخ روانی، گرایش های روانی، رایش های رفتاری ورزشکاران ممتاز، ورزشکاران سیاه پوست را بسان کنیم تا راهنمایی برای شما در جهت شناسایی بازیکنان بسکتبال باشد.
[نویسنده: رضا محمدی منش]
روانشناسی روند توسعه گروه های سنی بازیکنان بسکتبال - ۱۳۹۱/۷/۲۹
مرحله تفریح، مرحله زیر ساخت، مرحله شکل گیری و مرحله پایانی تکامل، چهار مرحله ای است که بازیکنان از 9 سالگی تا 20 سالگی در این گروه ها قرار می گیرند. بازیکنان هر یک از گروه های سنی در این چهار مرحله دارای مشخصات و ملاحظاتی می باشند. این مقاله به این مشخصات و ملاحظات می پردازد.
[نویسنده: استیو برنان Steve Brennan]
روانشناسی مربیگری از روی نیمکت و هدایت بازیکنان بسکتبال - ۱۳۹۱/۷/۲۹
این مقاله هفت مهارت اصلی برای هدایت بازیکنان از روی نیمکت که شامل استفاده از لحظه ها، جریان بازی، تایم اوت ها، تعویض ها، داوران، مربی تیم مقابل و عوامل ناشناخته می شوند را بیان می کند.
[نویسنده: استیو برنان Steve Brennan]
نمایش:
١٠
...
١
به صفحه

 

 تمامی حقوق متعلق است به Slam.ir

برنامه نویسی وب || پشتیبانی || پرتال || توسعه نرم افزار خاتم