نتایج: ٦٢ مورد یافت گردید.
صفحه اصلی > مقالات > مربیگری
چگونه یک تیم متوازن و هماهنگ بسازیم - ۱۳۹۱/۹/۱۲
سخت ترین و مهمترین کار برای یک مربی در زمانی است که او در آغاز فصل می آید تا تیم خود را بسازد. هر زمانی که یک مربی در مورد برنامه کاری خود صحبت می کند، باید بر روی نقطه شروع تمرکز کند: انتخاب بازیکنان.
[نویسنده: پیتر اسکانسی Petar Skansi]
آمادگی مربی بسکتبال از دیدگاه جری کراس - ۱۳۹۱/۹/۱۲
مربیگری بسکتبال یکی از مشکل ترین و پیچیده ترین حرفه ها است. مربیگری آن هم به عنوان یک شغل، فشارهای روانی بسیاری را بر شخص وارد کرده و می تواند اثرات تخریبی و منفی فراوانی را در بر داشته باشد. من به مربیان بسکتبال پیشنهاد می کنم که برنامه آمادگی شخصی را به مرحله اجرا در آورند. بدیهی است که اجرای این مرحله از ابتلا به بیماریهای مختلف جلوگیری کرده و یک زندگی مناسب و بهتر را در مربیگری معرفی می کند.
[نویسنده: جری کراس Jerry Karaus]
فلسفه مربیگری - ۱۳۹۱/۹/۱۲
فلسفه عبارت است از ارائه هدفمند برای رسیدن به هدف که فلسفه هر مربی با استراتژی و روش های کار مربی فرق می کند.
نقش و مهارتهاي مربي - ۱۳۹۱/۹/۱۲
این مقاله به بررسی نقش مربیگری پرداخته است که شامل: رفتارهاي رايج اما نادرست مربيان.مهارت هاي مورد نياز مربيگري . مربي و آموزش و... می باشد
[نویسنده: محمد رضا فضلي]
مربیگری مثبت - ۱۳۹۱/۹/۱۲
طی این 28 سالی که من معلم تربیت بدنی و مربی بسکتبال هستم، به قشر مربیانی که ورزشکاران را به "افراد بهتری شدن" ترغیب می کنند، بسیار علاقه مند شده ام. من متوجه شدم بهترین لحظات من در مربیگری، آن موقعی است که شاهد رشد صلاحیت های عملکری بازیکنانم در جامعه، در بزرگسالی هستم که این قضیه نوشتن یک راهنما را به من الهام کرد که روی راه های زیادی که مربیان می توانند روی زندگی ورزشکاران تاثیر بگذارند، توجه دارد.
[نویسنده: کریس ولمن chris vollman]
بازی محکم از طریق روحیه تیمی بسکتبال - ۱۳۹۱/۹/۱۲
به نظر می آید که شباهتی بین برنامه های مناسب بستکبال و سازمان های موفق وجود دارد. سازمان موفق یک هدف بسیار مهم دارد که آن را در پیش روی سازمان، به عنوان نقطه تمرکز قرار می دهد. من به این نتیجه رسیده ام که به منظور بازی کردن در رقابت های قهرمانی بسکتبال باید بر همکاری تیمی تاکید کنیم. ما در هر موقعیتی از بازی، از کلماتی استفاده می کنیم تا به وسیله آنها روحیه همکاری و بازی گروهی را در بین بازیکنان تشویق کنیم.
[نویسنده: دُن میر Don Meyer ]
وقت اضافی برای تمرین پیدا کنید - ۱۳۹۱/۹/۱۲
جلسات تمرین ما یکی از مهمترین قسمت های برنامه بسکتبال ما می باشد. زمان تمرین ارزشمند است، پس باید برای طرح برنامه تمرینات زمان کافی اختصاص دهیم. ما یک برنامه کلی، هفتگی و روزانه داریم که به ما امکان استفاده بهتر از زمان تمرین را می دهد.
[نویسنده: جیم کاسکیانو Jim Casciano]
فلسفه مربیگیری از دیگاه جان بام - ۱۳۹۱/۹/۱۲
فلسفه به عنوان اصول یا قوانین کلی یک زمینه علمی یا فعالیت شناخته شده است. به نظر من فلسفه اساس نوشته شده یا نوشته نشده مربیگری است. سوال عمومی در مصاحبه برای مربیگری، توصیف فلسفه مربیگری است. فلسفه را به عنوان یک اصل اساسی تلقی کنید تا بازیکنان و تیم های شما را در رسیدن به حداکثر قدرت خود کمک کند.
[نویسنده: جان بام John Bunn]
فلسفه اموزش کلیر بی - ۱۳۹۱/۹/۱۲
استفاده از فلسفه در تمرینات مهم می باشد. تمرینات باید جالب، کوتاه و پرمحتوا باشند و تا حد امکان باید شرایط مسابقه را بوجود آورد. بازیکن نباید به حد خستگی برسد. رکود و افت از یکنواختی بوجود می آید و این مشکل بیشتر روانی است تا فیزیکی.
[نویسنده: کلیر بی Clair Bee ]
تمرینات روزانه بسکتبال - ۱۳۹۱/۹/۱۲
موفقیت یا شکست بیشتر مربیان به احتمال فراوان ارتباط مستقیم با توانایی تعیین تمرینات برای نیازهای خود و سپس به طور صحیح قرار دادن آنها در تمرینات روزانه خود دارد .اگر مربی نتواند عقاید خود را به بازیکنان انتقال دهد، اطلاعات زیادی از بین خواهد رفت.
[نویسنده: جان وودن John Wooden]
نمایش:
١٠
١
...
به صفحه

 

 تمامی حقوق متعلق است به Slam.ir

برنامه نویسی وب || پشتیبانی || پرتال || توسعه نرم افزار خاتم